Шановні громадяни! Як тільки ви виявили, що ваш паспорт зник, негайно звертайтеся до міліції, адже не виключено, що вашим основним документом можуть скористатися шахраї, а це призводить до серйозних наслідків. Співробітники міліції складають протокол і, можливо, порушують кримінальну справу за фактом скоєння крадіжки. Слідчий, який веде вашу справу, на Ваше прохання видає довідку, де будуть перераховані всі документи і предмети, які у вас вкрали. Ця довідка і буде на першому етапі замінювати посвідчення особи.

Про втрату паспорта громадянин зобов`язаний терміново повідомити паспортну службу, яка видає тимчасове посвідчення, що підтверджує його особу.

Для відновлення паспорта необхідно подати наступні документи: заяву про втрату паспорта; заяву про отримання паспорта, на якій ставиться особистий підпис громадянина, та вказуються його анкетні дані; три фотографії розміром 3,5 Х 4,5 см; свідоцтво про народження та його копія; свідоцтво про укладення шлюбу та його копія (свідоцтво про розлучення та його копія); квитанції про сплату послуг.

Після того, як громадянин подав до паспортного столу документи для відновлення втраченого паспорта, на його прохання може бути видано тимчасове посвідчення особи громадянина України, яке замінює паспорт до того часу, коли оформляється останній.

Що робити, якщо...

Адреси дільничних пунктів

Зараз на сайті

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

Добові зведення

30 листопада 2015 року

За добу правоохоронцями міста Біла Церква та Білоцерківського району зареєстровано 93 повідомлення про події та злочини, виявлено злочинів (по лінії карного розшуку) - 13, розкрито – 3

Увага Розшук!

УВАГА! РОЗШУК ЗЛОЧИНЦІВ! ЗА ІНФОРМАЦІЮ – ВИНАГОРОДА!

Білоцерківським відділом поліції розшукуються невідомі особи, які 26 листопада 2015 року, в період часу з 14:00 до 16:00 години, у будинку № 10 по вул. Чкалова вбили 45-річного жителя даного будинку.

Увага, розшук грабіжників! Пенсіонери стали жертвами нападників

Працівниками Білоцерківської міліції розшукуються особи, які 25 червня в м. Біла Церква пограбували пенсіонерів – в жінки зірвали золоті прикраси, а в чоловіка вирвали барсетку із грошима та документами

Увага, розшук підпалювачів автомобіля в Білій Церкві!

Правоохоронцями Білоцерківської міліції встановлюються особи невідомих чоловіків, які скоїли підпал автомобіля марки "Mercedes-Benz", який знаходився біля будинку № 20-Б по вулиці Павліченко в м. Біла Церква

Погода