Шановні громадяни! Як тільки ви виявили, що ваш паспорт зник, негайно звертайтеся до міліції, адже не виключено, що вашим основним документом можуть скористатися шахраї, а це призводить до серйозних наслідків. Співробітники міліції складають протокол і, можливо, порушують кримінальну справу за фактом скоєння крадіжки. Слідчий, який веде вашу справу, на Ваше прохання видає довідку, де будуть перераховані всі документи і предмети, які у вас вкрали. Ця довідка і буде на першому етапі замінювати посвідчення особи.

Про втрату паспорта громадянин зобов`язаний терміново повідомити паспортну службу, яка видає тимчасове посвідчення, що підтверджує його особу.

Для відновлення паспорта необхідно подати наступні документи: заяву про втрату паспорта; заяву про отримання паспорта, на якій ставиться особистий підпис громадянина, та вказуються його анкетні дані; три фотографії розміром 3,5 Х 4,5 см; свідоцтво про народження та його копія; свідоцтво про укладення шлюбу та його копія (свідоцтво про розлучення та його копія); квитанції про сплату послуг.

Після того, як громадянин подав до паспортного столу документи для відновлення втраченого паспорта, на його прохання може бути видано тимчасове посвідчення особи громадянина України, яке замінює паспорт до того часу, коли оформляється останній.

Що робити, якщо...

Адреси дільничних пунктів

Зараз на сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Добові зведення

28 січня 2015 року

За добу правоохоронцями міста Біла Церква та Білоцерківського району зареєстровано 64 повідомлення про події та злочини, по лінії карного розшуку - 4, розкрито - 2, раніше скоєних - 0

Увага Розшук!

Встановлення невідомого

Білоцерківським МВ ГУМВС України в Київській області встановлюється особа невідомого чоловіка, труп якого без слідів насильницької смерті був виявлений 18.04.2012 року в м. Біла Церква, Київської області, біля церкви, що знаходиться  по вул. Гагаріна. 

         Прикмети: на вигляд 30 - 35 років,  середньої статури.

         Одягнений: чорна куртка, сіра кофта, чорні спортивні штани,  білі кросівки.

Встановлення невідомого

Білоцерківським МВ ГУМВС України в Київській області встановлюється особа невідомого чоловіка, труп якого без слідів насильницької смерті був виявлений 12.02.2012 року в м. Біла Церква, Київської області, на території парку Олександрія.

Небезпечний злочинець

ФЕРЧУК Антон Андрійович 27.09.1986 р. н. уродженець м. Біла Церква, Київської області

Погода